Piłka nożna: MKS Ełk wygrywa z KKS Granicą Kętrzyn 5:0 (3:0)

IMG_7060

Jerzy Antoni Gosiewski: Zgodnie z moim programem wyborczym: „..Wszyscy uprawiamy sport masowy i popieramy sport wyczynowy…”, tam gdzie sport i zdrowie, gdzie i kiedy mogę, tam i ja. 2 października br. grałem na mistrzostwach brydżowych w Toruniu a dziś, tj 17 października 2015 roku kibicowałem na stadionie w Ełku, gdzie piłkarze z Ełku gościli piłkarzy z Kętrzyna.

Gospodarze nie dali szans gościom, wygrali 5 do 0, do przerwy było 3:0. W drugiej połowie goście mieli okazje do strzelenia gola ale to gospodarze w ostatniej minucie doliczonego czasu strzelili piątą bramkę. Poziom gry, szczególnie zawodników z Ełku, był bardzo wysoki. Gratuluję piłkarzom, działaczom i sponsorom pięknego meczu, który miałem przyjemność obejrzeć. Kupiłem bilet o nr 172, to znaczy, iż kibiców z biletami na stadionie mogło być co najmniej 200.