Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa – lista Nr 10

jerzy szmitSzanowni Wyborcy Województwa Warmińsko-Mazurskiego,

Od blisko 20 lat w naszym województwie rządzi koalicja PO-PSL-SLD. Efektem ich działań jest najwyższe bezrobocie, najniższe zarobki, odpływ ludzi i najwyższe ubóstwo w Polsce.

Dość tego!

Możemy to zmienić już w najbliższą niedzielę (21 października). Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości gwarantują najwyższe kwalifikacje, doświadczenie i energię, pracowitość i uczciwość. Są wśród nich: lekarze, adwokaci, przedsiębiorcy, rolnicy, naukowcy, urzędnicy. Można im zaufać.

Głos oddany na listę Nr 10 to więcej pracy, lepsze zarobki, naprawione drogi, funkcjonujące połączenia kolejowe, gazyfikacja, kanał żeglowny przez Mierzeję Wiślaną, dobra służba zdrowia i czyste powietrze.

Niech Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego służy nam – obywatelom!

Gorąco zachęcam do głosowania na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości – lista Nr 10.

Jerzy Szmit

Prezes Zarządu Okręgowego
Prawa i Sprawiedliwości
Okręg Nr 35 – Olsztyn


Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa

Okręg Nr 1

(Miasto Olsztyn, powiat olsztyński)

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RUDNIK Dariusz Stanisław60Olsztyn
2SOKOŁOWSKI Marek56Olsztyn
3ULEWICZ Bożenna65Kaborno
4SUŚWIŁŁO Małgorzata63Giedajty
5OŚKO Edward61Olsztyn
6PLAWGO Tadeusz54Barczewo
7ROSZKO Beata Katarzyna55Olsztyn
8WŁOS Mieczysław60Olsztyn

Okręg Nr 2

(Powiaty: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki)

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KIEROZALSKI Grzegorz57Ostróda
2PALIŃSKA Magdalena Elżbieta43Łukta
3GONTARZ Robert25Tuczki
4GODZIŃSKI Damian Jan39Nowe Miasto Lubawskie
5HATAŁA Bohdan57Iława
6BARTKOWSKI Łukasz37Nawra
7RUDNICKA Aleksandra Helena27Nowe Miasto Lubawskie
8ROCHNOWSKA Renata Maria69Wawrowice

Okręg Nr 3

(Miasto Elbląg, powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski)

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZIMIERCZUK Marcin42Bartoszyce
2SZLIWIŃSKI Paweł33Pieniężno
3PAWLIK Jacek Roman54Kiwity
4ŚLIZ Krzysztof Jerzy53Elbląg
5HANKUS Katarzyna Anna35Elbląg
6KONIECKO Henryk64Pasłęk
7ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława56Bartoszyce
8MODZELEWSKA-KOCHAN Katarzyna Beata36Braniewo
9JACEK Julia Joanna20Stępień

Okręg Nr 4

(Powiaty: ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski)

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1CZEMIEL Paweł35Ełk
2OŁYŃSKI Waldemar43Giżycko
3PIĄTKOWSKA Martyna Paula22Gołdap
4FABCZAK Jan62Judziki
5SUCHOCKA Agnieszka Jolanta35Olecko
6PROKOP Grzegorz Waldemar58Kętrzyn
7GIENIECZKO Joanna30Nowa Wieś Mała

Okręg Nr 5

(Powiaty: giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński)

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KOZŁOWSKI Patryk39Nidzica
2ŻUCHOWSKI Henryk64Szczytno
3DOMIAN Marcin30Piersławek
4KRYSIUK Bożenna Halina58Wydminy
5SZKARADZIŃSKI Mateusz24Pisz
6ROMATOWSKA Marta29Kruklanki
7GĄSKA Anna35Szczytno
8DŁUGOZIMA Janusz Józef44Pisz

Komentuj "Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa – lista Nr 10"

Skomentuj tekst

Adres e-mail nie będzie opublikowany (pozostaje do wiadomości serwisu)


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Pytania Posła Jerzego Szmita w sprawach bieżących na forum Sejmu:

Powrót na górę strony
%d bloggers like this: